Наші друзі:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  "Укрзалізниця"
  Південна Залізниця
Лауреат рейтингу
"КРАЩІ ПІДПРИЕМСТВА УКРАЇНИ"
в номінації
Санаторно-курортний комплекс
2003 рік
Лікувально - оздоровче відділення

У лікувально-оздоровче відділення входять: зали кінезотерапії (лікувальної фізкультури), ігровий; тренажерний; механотерапії; тенісний, білярдний; плавальний басейн;; саунний комплекс; літні спортивні площадки; корти; човнова станція; пляж.
Основними формами кінезотерапії, які використовуються в санаторії є: ранкова гігієнічна гімнастика, заняття лікувальної гімнастики, фізичні процедури у воді, прогулянки, оздоровчий біг, рухливі і спортивні ігри, дозована хода.
Ранкова гігієнічна гімнастика із відпочиваючими проводиться на протязі 15-20 хвилин індивідуально або по групах. Комплекс складається щодня, вправи спрямовані на роботу основних груп м'язів і суглобів.
У залі кінезотерапії інструктора проводять заняття по лікувальній гімнастиці з використанням дозованого фізичного навантаження. Методи кінезотерапії включають: метод корекції, дозовану ходу, механотерапію.

З метою усунення дефектів опорно-рухової системи (хребта, грудної клітки і стіп) застосовується метод корекції. Для зміцнення м'язового корсета хребта, м'язів спини використовується коригуюча гімнастика.

Для відновлення рухливості в суглобах, полегшення рухів, зміцнення м'язів, підвищення загальної працездатності використовується механотерапія, тобто дозовані фізичні вправи на спеціальних апаратах фірми "Кетлер":

· велосипеди, бігова доріжка, экспандер для відновлення і розробки функцій суглобів і м'язів;
· кола грація, похилі площини, опорні ролики для рівноваги тіла, координації рухів;
· гантелі різної маси, стійки, штанги, тренажери плавця, тренажери на групу м'язів живота і т.п.
У спортивному залі проводяться ігрові види: баскетбол, волейбол, міні - футбол, теніс.
Тенісний зал оснащений столами фірми "Кетлер".

У плавальному басейні 25х12; застосовуються фізичні вправи у воді: вільне плавання, плавання із застосуванням пенопластових дощок, кіл, імітація спортивних стилів (кроль, брас), ігри у воді з предметами. У басейні інструктори навчають дозованому плаванню з виконанням спеціальних вправ, навчають плаванню дітей.
Плавання в басейні призначається при різних захворюваннях, лікувальний ефект базується на гідростатичному впливі водяного середовища на організм людини, впливі температурного фактора.
Фізичне навантаження у воді нормалізує роботу серцево-судинної системи, створює почуття стабільності, забезпечує психотерапевтичний вплив на організм.

У саунний комплекс входять: сухоповітряна лазня (сауна) - сполучення лікувального впливу на організм сухого гарячого повітря (з вологістю 5-30%) та теплового випромінювання розпечених каменів. Температура повітря в складає 110-115°С.

Парова лазня - сполучення лікувального впливу на організм гарячого повітря високої вологості 90%-100% і холодної води, із застосуванням віників. Температура повітря складає 45-60°С.
У вільний від процедур час відпочиваючі відвідують більярдні зали, ігровий зал (шахи, шашки).
У літню пору працюють тенісні корти, волейбольні площадки, човнова станція (водяні велосипеди, човни, водяні мотоцикли фірми "Кавасакі").
Пляжна зона обладнана всім необхідним для прийняття сонячних ванн на берегу річки Хорол. Розроблені маршрути для оздоровчого бігу, лікувальної ходи.
У зимовий час проводиться дозована хода на ковзанах і лижах.

 
 

©PVHC!     WebMaster: piANIst         Зараз на сайті присутні :0
 
Ви
588873-й відвідувач
нашого сайту

Фотогалерея:
Тренажери
Сауна
Басейн
Ванни
Спортзал